Vangölü Spor futbolcuları moral buldu

Bölgesel Amatör Lig'de ilimizi temsil edecek olan Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor Kulübü yönetim, futbolcular ve teknik heyeti Van Bölge Tiyatro ve Sanat Yönetmeni Mesut Irk'ın daveti üzerine Van Bölge Tiyatrosunda sergilenen 'Kocalar Kreşi' oyununu izleyerek, hem moral kazandılar, hem de stres attılar.

Vangölü Spor futbolcuları moral buldu

Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor Kulübü önceki gün İpekyolu ilçe futbol sahasında Silahtaroğlu Vanspor Paf Takımı ile oynadığı hazırlık maçının ardından takım halinde İkinisan Caddesi üzerinde bulunan Van Bölge Tiyatrosunda Yönetmen Mesut Irk ve öğrencilerinin oynadığı 'Kocalar Kreşi' oyununu izleyerek, hem stres attılar hem de sezon öncesinde moral kazandılar.

 

"MORAL VE MOTİVASYONUMUZU ETKİLEDİ"

Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor Kulübü Teknik Direktörü Yavuz Oruç, yaptığı açıklamada, “Yoğun geçen antrenmanların ardından futbolcularımız oldukça yoruluyor. Yaklaşan sezon öncesi bizleri davet eden Van Bölge Tiyatrosu Yönetmeni Mesut Irk ve arkadaşlarına takımım adına çok teşekkür ediyorum. Hem eğlendik hem de stres attık. Takımın moral ve motivasyonu açısından bu tiyatro oyunu çok iyi geldi” dedi.

 

"VANGÖLÜ SPOR KULÜBÜNE BAŞARILAR DİLERİZ"

Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor Kulübü yönetim, futbolcu ve teknik heyetini ağırlayan Van Bölge Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mesut Irk da, yaptığı açıklamada; "Vanlı
gençleri gerçek sanat anlayışıyla buluşturup meslek sahibi yapmak amacıyla hiç bir destek almadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özel kurum olarak açmış olduğumuz Van Bölge Tiyatrosunda toplam 12 ana kadro, 50 tiyatro bölümü oyuncusu, 24 latin dansları öğrencisi, 16 müzik bölümü öğrencisi, 16 bale jimnastik öğrencisi ve 8 gönüllü eğitmen bulunuyor. Bugün Vangölü Spor Kulübünü ağırladık, kendilerine başarılar dileriz" diye konuştu. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 12:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER