Van Spor, Karatekin'e emanet

Bir süre önce Kulüp Başkanı Seyithan İzsiz'in görevinden ayrıldığı ve yeni başkan Mehmet Avcı ve yöneticilerin görevi sürdürdüğü Silahtaroğlu Van Spor'da, teknik kadroda da değişikliğe gidildi. Karşılıklı yapılan anlaşmayla, Teknik Direktörlük görevini sürdüren Saffet İşler'in sözleşmesi feshedilirken, yerine ise Van Spor'da daha önce futbolculuk ve hocalık görevlerinde bulunmuş olan Turgay Karatekin getirildi. Van Spor FK, bundan sonraki süreçte Teknik Direktör Turgay Karatekin yönetiminde yoluna devam edecek.

Van Spor, Karatekin'e emanet

KARŞILIKLI ANLAŞMA İLE SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ
Sezon başından bu yana Silahtaroğlu Van Spor FK'nin teknik direktörlük görevini sürdüren Saffet İşler ile karşılıklı anlaşma sağlanarak, sözleşmesinin feshedildiği belirtildi.
Silahtaroğlu Van Spor Futbol Kulübü'nden yapılan açıklamada; “Silahtaroğlu Van Spor FK Teknik Direktörlüğü görevini sürdüren Saffet İşler ile karşılıklı anlaşıp sözleşmesi feshedilmiştir. Bugüne kadar ki emekleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” denildi.

KARATEKİN İLE SÖZLEŞME İMZALANDI
Silahtaroğlu Van Spor FK'de, boşalan teknik direktörlük koltuğuna, Van Spor'un eski futbolcusu ve teknik sorumlularından, tecrübeli isim Turgay Karatekin getirildi.
Karatekin'in göreve getirilmesinin ardından Van Spor FK Yönetim Kurulu Üyesi Türkmen Kaya ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Avseren'in katıldığı törenle sözleşme imzalandı.
Van Spor FK'den yapılan açıklamada; “Kulübümüzün Teknik Direktörlük görevine Turgay Karatekin getirilmiştir. İmza töreni Yönetim Kurulu Üyemiz Türkmen Kaya ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşmiştir. Camiamıza hayırlı olsun.” denildi.
Van Spor'un çiçeği burnundaki Teknik Direktörü Turgay Karatekin de, takımın başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi. Karatekin, taraftarların ve tüm Van Spor severlerin desteğini arkalarında görmek istediklerini belirtti. 
Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER