Van Ak Parti, İl Danışma Meclis Toplantısını gerçekleştirdi

Ak Parti Van İl Başkanlığı 2021 yılının son Daraltılmış İl Danışma Meclis Toplantısını, parti binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Van Ak Parti, İl Danışma Meclis Toplantısını gerçekleştirdi

İl Başkan Vekili Abdullah Çalım başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, MKYK Disiplin Kurulu Üyesi Zahir Soğanda, önceki dönem İl Başkanı Vesim Yaviç, Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas, Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Tuşba Belediye başkanı Salih Akman ile birlikte belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti Van İl Başkan Vekili Abdullah Çalım; "Ak Parti camiası olarak 20 yıldır hem iktidar partisi, hem de genç bir parti olarak ülkemize sayısız eserler kazandırdık. Bütün bu hizmetleri Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başardık. Sessiz devrimlerle ülkemize çağ atlattık. Ancak daha yapacak çok işimiz var. Bu millete ne kadar hizmet yapsak azdır. Van'da da İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu başkanlığında birlik ve beraberlik içerisinde tüm teşkilatlarımız ile birlikte eski yeni demeden hep birlikte çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz.” dedi.

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar ise, 2023 seçimleri için kolları sıvadıklarını kaydederek; “Muhalefete geçmiş olsun, yeni ekonomik modelle kendilerine başsağlığı diliyoruz, taziye dileklerimi iletiyorum. 'Üzülmeyin, gevşemeyin, Allah bizimle' ayetini esas alarak diyorum ki ey AK Partinin şerefli mensupları, amacımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden seçtirerek daha fazla hizmet etmektir. Bilindiği üzere bütçe görüşmeleri sebebiyle uzun bir süre sizlerden ayrı kalmıştık. Bu danışma meclisiyle sizlerle bir arada olmaktan bahtiyarlık duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmalardan sonra toplantı karşılıklı istişare ile devam etti.

Toplantının ardından esnaf gezisi düzenlenerek, “Yeni Ekonomi Model”in anlatıldığı el ilanları dağıtıldı. / Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4