SP Van İl Başkanı İlhan, Van Kent Estetik Kurulu'nun çalışmalarını sordu

Haftalık basın açıklamalarına devam eden Saadet Partisi (SP) Van İl Başkanı Özay İlhan, bu haftaki gündeme “Van Kent Estetik Kurulu”nu taşıdı.

SP Van İl Başkanı İlhan,  Van Kent Estetik Kurulu'nun çalışmalarını sordu

Açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, İl Başkanlığı Binasında düzenlenen toplantıda, Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde oluşturulan Kent Estetik Kurulu’nun 6 aylık görev süresi boyunca hangi alanlarda ne gibi çalışmalar yaptığını sordu.
 SP Van İl Başkanı İlhan, yaptığı açıklamada: “6 ay önce Van Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kent Estetik Kurulu oluşturuldu. Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak soruyoruz; Kent Estetik Kurulu olarak 6 aylık süreçte Van için hangi işleri yaptınız? Parklarımızın içini işgal eden barakaların kaldırılması için ne gibi çalışmalar yaptınız? Baharın geldiği, vatandaşlarımızın balkonlarını, bahçelerini yeşillendirmek için uğraştığı, güzelleştirmek için gayret ettiği bugünlerde Kent Estetik Kurulu olarak çevremizin güzelleştirilmesi için hangi çalışmaları yaptınız? Şehrin sokaklarının kirliliğinin gündem olduğu ilimizde, temiz, nefes alınabilir bir Van için hangi çalışmaları yaptınız? Şehrin birçok yerinde görüntü kirliliği oluşturan baraka, bina, tabelaların kaldırılması için hangi adımları attınız? Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak, Kent Estetik Kurulu olarak bugüne kadar yaptığınız çalışmaları ve önümüzde ki 6 aylık ve 1 yıllık süreçte yapacağınız çalışmaların neler olacağını kamuoyuyla paylaşmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Haber: M. Selim KURT
 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 16:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER