CHP, üye kayıt standı açtı

CHP Van Gençlik Kolları, parti çalışmaları kapsamında üye kayıt standı açtı. CHP Gençlik Kolları MYK üyesi Rozelin Kaplan, “Yeni dönemde de bu çalışmalar belirli aralıklarla devam edecek. Amacımız partimizin bütün kademeleriyle seçime veya olası erken seçime hazır olması.” dedi.

CHP, üye kayıt standı açtı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik'ın talimatıyla, CHP'nin 81 ilde aynı anda stant açarak üye kaydı yaptığı belirtildi. Başkan Killik’ın talimatıyla CHP Van Gençlik Kollarının da İl Başkanlığı önünde, Beşyol Meydanında stant açarak üye kaydına başladığı kaydedildi.
Gönüllülük esasına göre yapılan üye kayıt çalışmalarının 3 gün boyunca kentin farklı noktalarında sürdürüleceği belirtildi.
CHP Gençlik Kolları MYK üyesi Rozelin Kaplan, “Gençlik Kolları Genel Başkanımız Gençosman Killik'ın talimatıyla ülkenin her tarafında stant açtık. Yeni dönemde de bu çalışmalar belirli aralıklarla devam edecek. Amacımız partimizin bütün kademeleriyle seçime veya olası erken seçime hazır olmak. Van İl Başkanımız Seracettin Beyin yönetiminde çok ciddi ve özverili şekilde çalışıyoruz. Türkiye’de millet ittifakına olan teveccühü Van’da da çok yakından görüyoruz. Yurttaşlarımız bu dinamik çalışmamıza kayıtsız kalmadı. İlk günden ciddi anlamda üye kaydı yaptık. Van’da dengeleri değiştirecek sonuçlar ortaya çıkacak. Bunu şimdiden tahlil edebiliyoruz.” dedi. / Prestij Haber Merkezi
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER