Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 14:49
 
Van Polisi, Kızılay'a kan bağışında bulundu
Van İl Emniyet Müdürlüğü personelleri, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ öncülüğünde, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.
GÜNDEM Haberi
Van Polisi, Kızılay'a kan bağışında bulundu

Kampanya hakkında konuşan İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ; “Kan verin, can kurtarın ve sizler de sağlıklı kalın. Kampanyanın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
Edremit İlçesinde bulunan Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasınaVan İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Kızılay Güneydoğu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. İbrahim Çelik, Van Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Sinan Karakuş, Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Kemal Yıldız, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve teşkilat mensupları katıldı.
Kan bağışı kampanyası sırasında kısa bir açıklama yapan Van İl Emniyet MüdürüAli Karabağ, “Türk Polis Teşkilatı, 175 yıllık tarihinde gerektiğinde canını ülkesi için seve seve vermiştir. Bugüne kadar binlerce şehidimizle bu toprakların, bu vatanın bizlere emanet olduğunu ve bizim de bu emanete sahip çıkmak için gerektiğinde canımızı verme noktasında hiçbir tereddüt göstermediğimizi, kanımızı vermekte de hiçbir tereddütte bulunmayacağımızı belirtmek istiyorum. Bu değerli ve hayırlı kampanyaya üst düzeyde katılım sağlanarak stokların yüzde 100 olmasını diliyorum. Kan verin, can kurtarın ve sizler de sağlıklı kalın. Kampanyanın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Van, Polisi,, Kızılay'a, kan, bağışında, bulundu,
Haber Yazılımı