Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:55
 
Vali Zorluoğlu, final maçını vatandaşlarla izledi
Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamanda kurulan Ramazan Sokağında vatandaşlarla birlikte Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid Basketbol final maçını izledi.
SPOR Haberi
Vali Zorluoğlu, final maçını vatandaşlarla izledi

Büyükşehir Belediyesi ile İpekyolu Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Ramazan ayı etkinlikleri yoğun bir katılımla devam ediyor. Alana kurulan iftar çadırında 5 bin kişiye iftar yemeği verilirken iftarın hemen ardından ise alana kurulan dev ekrandan THY Avrupa Ligi Basketbol final maçı izlettirildi. Maça Basketbol severler büyük ilgi gösterirken, alana gelen Van Valisi Murat Zorluoğlu ile İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk de maçı vatandaşlarla birlikte büyük bir heyecanla izledi. Maç boyunca taraftarların tezahüratlarına ve alkışlarına katılan Vali Zorluoğlu maçın ardından ise vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Büyükşehir Belediyesinin bu tür organizasyonları yapmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Hikmet Cansu; “ Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’na böyle bir organizasyon yaptığı için çok teşekkür ederim. Maçı kazanmamamıza rağmen çok güzel bir ortamda kardeşçe arkadaşça maç izledik. Her şey çok güzeldi. Bu tür organizasyonların devamını istiyoruz.” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Zorluoğlu,, final, maçını, vatandaşlarla, izledi,
Haber Yazılımı