Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 16:05
 
Marangozcular Sitesi'nde esnaf ziyareti
HÜDA-Par Van İl Başkanlığından bir heyet, Marangozcular Sitesi esnafını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi ve taleplerini not aldı.
SİYASET Haberi
Marangozcular Sitesi'nde esnaf ziyareti

HÜDA Par Van İl Başkan Yardımcısı Faruk Tasan ve beraberindeki bir heyet, Marangozcular Sitesi esnafını ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını dinledi.
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Van İl Başkan Yardımcısı Faruk Tasan, parti olarak yapmış oldukları ziyaretlerde esnafın sıkıntısına kulak verdiklerini ve esnafın taleplerini ilgili yerlerle paylaşmak için not aldıklarını belirterek, “Gördüğümüz genel veya özel aksaklık teşkil eden sorun ve sıkıntıları not alıyor ve gerekli kurum ve kuruluşlara bildiriyoruz. Van ve esnafı bizden memnun ve biz de bu memnuniyetin devam etmesi, sorunların çözümü için yoğun bir çaba içerisinde olduğumuzu ifade ettik. Esnafımız arasında ayırım gözetmeksizin, sorunlarına çözüm arama konusunda kararlıyız. Bu hususta yetkililere de ‘daha duyarlı olmaları’ çağrısında bulunuyoruz. Esnafımız genel olarak biriken vergi borçlarının taksitlendirilmesini ve bir kısmı da olsa silinmesini talep ediyor." ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Marangozcular, Sitesi'nde, esnaf, ziyareti,
Haber Yazılımı