Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 15:41
 
İpekyolu'nda muhtarlar toplantısı
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçede görev yapan 50 mahalle muhtarı ile konferans salonunda bir toplantı düzenledi.
GÜNDEM Haberi
İpekyolu'nda muhtarlar toplantısı

Toplantıya Başkan Vekili Sinan Aslan, Belediye Başkan Yardımcısı ve İl Defterdarı Murtaza Kamar ve ilgili birim müdürleri katıldı.
Mahalle muhtarlarıyla tek tek tanışan, öneri ve talepleri dinleyen ayrıca görüş alışverişinde bulunan Başkan Vekili Aslan, şunları söyledi; “Göreve daha yeni başladık. Tüm çalışma ekibi arkadaşlarımla ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, imkanlarımız doğrultusunda yapmaya gayret göstereceğiz. Her zaman ifade ettiğim gibi İpekyolu ilçemizi her anlamda daha yaşanabilir güzel bir merkez haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda muhtarlarımızın da kendi mahalleleriyle ilgili öneri ve taleplerini ilk etapta Muhtarlıklar Müdürlüğü üzerinden çözmeye çalışacağız. Bu tür toplantıları zaman zaman yapmayı planlıyoruz. Hem kaymakamlık hem de Belediye kaynaklarını etkin ve yerinde kullanarak, ilçemize hizmet vermeye azami gayret gösteriyoruz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Program çay ve pasta ikramının ardından sona erdi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İpekyolu'nda, muhtarlar, toplantısı,
Haber Yazılımı