Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 14:00
 
İpekyolu’nda bahar temizliği devam ediyor
İpekyolu Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri bir taraftan coronavirüs tedbirleri kapsamında cadde ve sokakları dezenfekte ederken diğer taraftan ilçe sınırları içerisindeki mahalleleri bahara hazırlamak amacıyla temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
İpekyolu’nda bahar  temizliği devam ediyor

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin, her gün ilçe sınırları içindeki mahallelerde çevre temizliği çalışmaları gerçekleştirdiği kaydedildi. Son olarak Ali Paşa Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Selimbey Mahallesi, Cevdet Paşa Mahallesi ve Hafiziye Mahallelerindeki sokak, cadde ve boş arazilere atılan çöpleri toplayan ekiplerin, ilerleyen günlerde, tüm merkez ve kırsal mahallelerde faaliyetlerine devam edeceği vurgulandı.
İpekyolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “İpekyolu Belediyesi olarak, daha güzel ve temiz bir İpekyolu için cadde ve sokaklarımızı yıkarken diğer taraftan mahallerimizdeki cadde, sokak ve boş arazilere atılan çöpler ile solmuş, kurumuş otları toplayarak güzel bir çehreye dönüştürüyoruz. İpekyolu Belediyesi sağlıklı bir gelecek için, çevre koruma ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam edecek.” Denildi. 

/ Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İpekyolu’nda, bahar, , temizliği, devam, ediyor,
Haber Yazılımı