Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 17:20
 
İpekyolu Belediyesinden, şehit ve gazi ailelerine ziyaret
İpekyolu Belediyesi tarafından ‘15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nedeniyle ilçede bulunan şehit ve gazi ailelerine ziyaretler gerçekleştirdi. Bu kapsamda ailelere Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.
GÜNDEM Haberi
İpekyolu Belediyesinden, şehit ve gazi ailelerine ziyaret

“KUR’AN-I KERİM VE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDİLDİ”

 

İpekyolu Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda ‘15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nedeniyle ilçede ikamet eden şehit ve gazi ailelerine ziyaretler gerçekleştirildi. Bu ziyaretler kapsamında ailelere Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

 

ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI: DEVLETİMİZE, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 

Yapılan ziyaretlerde şehit ve gazi ailelerine Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın selamları iletildi. Gaziler ve şehit yakınları da kendilerine yapılan bu jestten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bizi unutmadınız, buralara kadar geldiniz. Allah sizden ve başkanımızdan razı olsun. Her zaman yanımızdasınız, devletimize, başkanımıza teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getirdi. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İpekyolu, Belediyesinden,, şehit, ve, gazi, ailelerine, ziyaret,
Haber Yazılımı