Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 13:46
 
Genel Sekreter Çelikel, Özalp ve Saray'da Büyükşehir'in yatırımlarını inceledi
Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Özalp ve Saray ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarını inceledi.
GÜNDEM Haberi
Genel Sekreter Çelikel, Özalp ve Saray'da Büyükşehir'in yatırımlarını inceledi

Kısa süre önce Van Büyükşehir Belediyesinin Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Fatih Çelikel, Özalp ve Saray İlçelerinde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesince iki ilçede yapılması planlanan projeler ve yatırımlarıyla ilgili incelemelerde bulunan Genel Sekreter Çelikel’e Genel Sekreter Yardımcıları Prof. Dr. Mucip Tapan, Doç.Dr. Ali Özvan da eşlik etti.

İlk olarak Saray İlçesindeki yatırımlar ile ilgili incelemelerde bulunan Çelikel, buradan Özalp’e geçerek iki ilçenin çöp sorununu ortadan kaldıran Özalp’in Aşağı Mollahasan Mahallesindeki Katı Atık Aktarma İstasyonunu gezdi. Tesisde bir süre incelemelerde bulunan Çelikel ve beraberindekiler Van-Özalp karayolunu üzerinde bulunan Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisine geçti. Tesiste yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Çelikel, yetkililerden enerji üretim tesisi ile ilgili genel bilgileri aldıktan sonra buradan ayrıldı. / Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Genel, Sekreter, Çelikel,, Özalp, ve, Saray'da, Büyükşehir'in, yatırımlarını, inceledi,
Haber Yazılımı