Yeniden Refah Partisi İpekyolu İlçe Başkanlığı binası açıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Naim Öztürk’ün katılımıyla İpekyolu İlçe Başkanlığı binası hizmete açıldı.

Yeniden Refah Partisi İpekyolu İlçe Başkanlığı binası açıldı

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Göksel Yarız, İpekyolu İlçe Başkanı Murat Ergin ve il ilçe teşkilat mensuplarının da katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk, İpekyolu İlçe Binasının hayırlara vesile olmasını dileğinde bulundu.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Naim Öztürk, yaptığı konuşmada ekonomiyi eleştirdi ve vatandaşların gelir seviyesinin çok düştüğüne vurgu yaptı.
Öztürk, şunları söyledi; “Milli Görüş deyince Necmettin Erbakan hocamız akla gelir. Özellikle 1969’dan itibaren bugüne kadar, bu ülkede, bu topraklar üzerinde kardeşliği sağlamak, kimsenin diline, dinine, kökenine bakmadan kardeşliği ortak bir paydada birleştirip aynı idealler uğrunda çalışma yapmak nispetinde, hedefinde mücadelesini tamamlamış ve bayrağı da kıymetli evladı Doktor Fatih Erbakan’a devretmiş ve Milli Görüş Hareketini devam ettirmiştir. Yeniden Refah Partimizin İpekyolu İlçe Binasının açılışını yapıyoruz. Hem Van’ımıza hem ilçemize hem de bütün memleketimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
Konuşmanın ardından kurdela kesimi yapılarak, Yeniden Refah Partisi İpekyolu İçe Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştirildi.
Haber: Mehmet Selim KURT

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4