Yeni işyeri ruhsatları sahiplerine verildi

İpekyolu Belediyesi, işyerlerinin ruhsatlandırma çalışmalarında süresiz ruhsat uygulamasından sonra yeni formatıyla düzenlediği ruhsatların dağıtımına başladı.

Yeni işyeri ruhsatları sahiplerine verildi

Söz konusu uygulama kapsamında işyeri açma ve çalışma ruhsatları yeni formuyla ve çerçevelenmiş olarak işyeri sahiplerine İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk tarafından teslim edildi.
Ruhsatların teslim töreninde bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk: “İl ve ilçemiz ekonomisinin can damarı sayılabilecek esnaflarımıza Belediye olarak her türlü desteği sağlamakta kararlıyız" dedi.
İşyerlerinin ruhsatlandırılması kapsamında pek çok yeniliği ortaya koyan İpekyolu Belediyesi, 2017 yılında 559, 2018 yılının ilk 6 aylık sürecinde ise 288 işyerini ruhsatını sahipleriyle buluşturdu.
İpekyolu Belediyesi’nin daha önce işyeri sahiplerine kolaylık sağlanması açısından hayata geçirdiği süresiz ruhsat uygulamasından sonra yeni formatı ve çerçeveleriyle teslim edilen ruhsatların, esnaf tarafından memnuniyetle karşılandığı kaydedildi. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 15:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER