VEAH Başhekimi Yavuzer'den hastane içi denetim

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer, beraberindeki Hastane Başhekim yardımcısı Op. Dr. İsmail Kızıltaş, Dr. Cezmi Meral ve hastane yöneticileri ile birlikte hastane içi denetim gerçekleştirdi.

VEAH Başhekimi Yavuzer'den hastane içi denetim

Başhekim Dr. Öğrt. Üyesi Kamil Yavuzer, beraberindeki Hastane İdarecileri ile sabahın erken saatlerinde ana bina, acil servisler, ortopedi, K.V.C, Çocuk Yan Dallar ve Onkoloji bölümlerinin denetimlerini gerçekleştirdi.
Servisler ve klinikleri gezen Başhekim Dr. Yavuzer, burada doktorlar başta olmak üzere sağlık çalışanlarından hastaların sağlık sorunlarıyla ilgili bilgiler aldı.  
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yavuzer, daha sonra acil servislerde ve kliniklerde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu; hastalarla yakından ilgilenerek sohbet etti.
Başhekim Dr.Yavuzer, "Hastane idaresi olarak amacımız hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.
Hastaların dilek ve şikâyetlerini dinleyen Başhekim Dr. Yavuzer, daha sonra denetimlerini tamamladı. / Prestij Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 14:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER