Van Cumhuriyet Başsavcılığına uzlaştırma başarı ödülü

Van Cumhuriyet Başsavcılığı, uzlaştırma alanında gösterdiği performansla, Adalet Bakanlığı tarafından ödüllendirildi. Van Cumhuriyet Başsavcılığına ikinci kez uzlaştırma başarı ödülü verildiği belirtildi.

Van Cumhuriyet Başsavcılığına uzlaştırma başarı ödülü

Adalet Bakanlığı her yıl Cumhuriyet Başsavcılıkları’nın uzlaştırma çalışma performanslarını değerlendirerek, başarıyı, düzenlenen törenle ödüllendiriyor. Uzlaştırmada başarı gösteren İl ve İlçe Cumhuriyet Başsavcılıklarına, Ankara’da düzenlenen törenle ödül takdim ediliyor.

Van Cumhuriyet Başsavcılığı da, uzlaştırma alanında gösterdiği performansla ikinci kez başarı ödülüne layık görüldü.

Ankara’da düzenlenen tören ile uzlaştırma başarı ödülü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından, Van Cumhuriyet Başsavcılığı adına Van Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez’e takdim edildi.

Başsavcı Dönmez, “Cumhuriyet Başsavcılığımızı ödüle layık gören Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ Beyefendiye teşekkürlerimizi arz ediyorum. Türkiye’nin en başarılı illeri arasında bulunmamızı sağlayan Cumhuriyet Başsavcılığımız Uzlaştırma Büromuzdan sorumlu Cumhuriyet Savcımıza, mesai arkadaşlarımıza ve uzlaştırmacı olarak görev yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. / Prestij Haber Merkezi
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER