Vali Bilmez, gençlerle bir araya geldi

Van Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere yönelik “Kişisel Gelişim, Moral ve Motivasyon” konulu söyleşi düzenledi. Vali Mehmet Emin Bilmez'in de katıldığı söyleşi, samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

Vali Bilmez, gençlerle bir araya geldi

Sosyolog, Araştırmacı, Gazeteci ve Yazarlarla farklı konu ve konuklarla eğitim, gelişim seminerleri düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu kez gençlere yönelik etkinlik gerçekleştirdi. Çalışmalar kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, Kadın ve Aile Merkezinde öğrencilere yönelik “Kişisel Gelişim, Moral ve Motivasyon” söyleşisi düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesinin Sürekli Eğitim Merkezindeki öğrencilere yönelik düzenlenen söyleşiye, Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in yanı sıra, Sosyal Çalışmacı ve Yazar Yaşar İçen, Genel Sekreter Yardımcısı Esiner Çetin, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nuri Bekiroğlu, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek ve şube müdürleri katıldı.

Programda öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Vali Mehmet Emin Bilmez, hayat tecrübelerini gençlerle paylaştı.

İnsanın doğumunda cinsiyetini ve ırkını seçemediğini anlatan Vali Bilmez, bölgedeki  aile yaşantısı ve gelecek planlamasıyla alakalı bilgiler verdi.

Daha sonra, sınavlara hazırlanan çok sayıda öğrencinin dinleyici olarak katıldığı seminerde öğrencilere moral ve motivasyon söyleşisini gerçekleştiren Sosyal Çalışmacı ve Yazar Yaşar İçen, sınava en iyi şekilde hazırlanma, sınav heyecanını yenme gibi birçok başarının yolunu anlattı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşi, soru cevap şeklinde yaklaşık 2 saat sürdü. /Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER