Vali Bilmez'den veda ziyaretleri

'Cumhurbaşkanlığı Valiler Atama Kararnamesi' ile Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, kentte veda ziyaretleri gerçekleştiriyor. Tek tek kurumları ziyaret eden Vali Bilmez, kurum amirleri ve personellerle vedalaşıyor.

Vali Bilmez'den veda ziyaretleri

Önceki gün veda ziyaretlerine başlayan Vali Bilmez, Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü personeli ile Bölge Müdürü Hasan Ali Arslan'a, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı personeli ile Kolordu Komutanı Tümgeneral Hüseyin Kurtoğlu'na, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli ile İl Müdürü İbrahim Görentaş'a, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile İl Müdürü Hasan Tevke'ye, İl Göç İdaresi Müdürlüğü personeli ile İl Müdürü Cuma Omurca'ya, Van OSB personeli ile Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan'a, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli ile İl Müdür Vekili Yalçın Özdemir'e, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) personeli ile İl Müdürü Ali İhsan Körpeş'e, Van Ticaret Borsası (VANTBO) personeli ile Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer'e, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Van Şubesi (TÜMSİAD) ve Semerkand Vakfı'na, Sahil Güvenlik Van Gölü Grup Komutanlığı personeli ve Grup Komutanı Binbaşı Fırat Aslan'a, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği personeli ve Başkan İsa Berge'ye, Şoförler ve Otomobilciler Odası personelleri ve Başkanı M.Emin Tuğrul'a, Van İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik'e, AK Parti Van İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek AK Parti Van Milletvekili İrfan Kartal, İl Başkan Yardımcısı Abdullah Çalım ve İl Teşkilatına, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Güngöralp ve yönetimine, CHP Van İl Başkanlığı yönetimi ile İl Başkanı Seracettin Bedirhanoğlu'na, İyi Parti Van İl Başkanlığı üyeleri ile İl Başkanı Selim Özgökçe'ye, Memur-Sen Van İl Temsilciliği üyeleri ile İl Temsilcisi Mehmet Ali Uca'ya, Van Sivil Dayanışma İnisiyatifi (SDİ) üyeleri ile SDİ Dönem Sözcüsü Prof. Dr. İsmail Hakkı Ekin'e, Kadim Aşiretler Federasyonu üyeleri ile Genel Başkanı Rasim Aslan'a, Vatan Millet Yardımlaşma Derneği üyeleri ve Başkanı Nevzat Sürme’ye, Erciş 108'inci Topçu Alay Komutanlığı'na, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ve muhtarlara, Erciş esnafları ve ilçe vatandaşlarına, Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erkan Savar ve ilçe muhtarlarına, veda ziyaretleri gerçekleştirdi.
Vali Bilmez, dün itibari ile ziyaretlerini sürdürmeye devam etti.
Perşembe günü kentten ayrılması beklenen Vali Bilmez’in, bu süreye kadar kentteki ziyaretlerine devam edeceği kaydedildi.
Van Valiliği görevine atanan Tokat Valisi Ozan Balcı’nın da önümüzdeki günlerde yeni görev yeri olan Van’a geleceği belirtildi.  / Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER