Türk Eğitim-Sen heyetinden, Rektör Şevli'ye ziyaret

Türkiye Kamu-Sen üyelerinden Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Dolgun, Erol Bayram ve Türk Eğitim-Sen Van Şube Başkanı Selçuk Yürektürk, Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli’yi makamında ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen heyetinden, Rektör Şevli'ye ziyaret

Sendikanın üniversitedeki faaliyetlerine dair görüş ve önerilerin paylaşıldığı görüşmede Rektör Şevli; "Türk Eğitim-Sen temsilcilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğumu belirtir, nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. İşverenin ve çalışanın sorunlarının çözümünü hızlandırmasına, tarafların en makul noktada buluşulmasına sağladıkları katkıdan dolayı sendikaların toplum ve kurumlar için oldukça önemli olduğunu düşünmekteyim. Biz de Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi olarak, üniversite temsilcilerimiz aracılığıyla sendikaların görüş ve önerilerini dikkate alarak bu toplumsal hizmetin güçlenmesine destek vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
Türk Eğitim-Sen yetkilileri ise Rektör Şevli’ye, samimi karşılamalarından ötürü teşekkür etti. Ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu. / Prestij Haber Merkezi
 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022, 15:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4