Süer, projeler için TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan destek istedi

Van Ticaret Borsası (VANTB) Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

Süer, projeler için TOBB  Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan  destek istedi

Van’ın sorunlarını dile getiren Süer, “Pandemi sürecinden dolayı Sayın başkanımız Hisarcıklıoğlu ile uzun süredir bir araya gelememiştik. Kendisine ilimizin sorunlarını dile getirdim. Üyelerimizin, çiftçilerimizin karşılaştığı sorunları ve zorlukları da Sayın başkanımıza aktarma imkanı buldum.” dedi.

“PROJELERİMİZE DESTEK İSTEDİM”
Borsa olarak hazırladıkları çeşitli projelere destek istediğini belirten VANTB Başkanı Süer, “Şehrimizin tanıtımına ve üyelerimizin menfaatine önemli katkılar sağlayan projelerimiz için destek istedim. Projelerimizi başkanımızla paylaştık ve yaptığımız çalışmalarla ilgili destek istedik.” şeklinde konuştu.

“YAKIN İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Süer, “Başkanımızdan yakın ilgi ve alaka gördük. Yaptığımız çalışmalar için her zaman yanımızda olduklarını belirttiler. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Van Ticaret Borsası olarak, yaptığımız çalışmalar devam edecektir.” ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4