Soydan Kavşağı'nda çalışmalar tamamlandı

Van Büyükşehir Belediyesi'nin prestij cadde projeleri kapsamında yenilediği Soydan Kavşağı ile eski Vali Konağı arasında bulunan caddenin yol çizgi ve uyarıcı tabela çalışmaları tamamlandı.

Soydan Kavşağı'nda çalışmalar tamamlandı

Prestij cadde projeleri ile kentte değişim ve dönüşüm başlatıldığını bildiren Van Büyükşehir Belediyesi, bu yöndeki çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı. Çalışmalar kapsamda 17 günlük tam kapanma sürecinde kaldırım asfalt ve ışıklandırma çalışmaları tamamlanan cadde trafiğe açıldı. Son olarak Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yol çizgisi ve uyarıcı tabelaları da takılan cadde yeni görünümüyle kentte ayrı bir güzellik kattı. Caddenin kavşak bölgelerine ise Büyükşehir Belediyesinin logosuna da yer verildi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, yenilik çalışmalarından dolayı cadde esnafı ve vatandaşların Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiği ve yapılan çalışmaların kent genelinde sürdürülmesini istediği aktarıldı.

Öte yandan Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Çohaz Petrol Kavşağında yürütülen Işıklı İkaz ve Sinyalizasyon altyapı çalışmalarının da tamamlandığı kaydedildi. Kavşağın hafta sonu asfaltının dökülerek ulaşıma açılacağı bildirildi. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 14:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER