Milletvekili Atalay, Vali Zorluoğlu'nu ziyaret etti

Ak Parti Van Milletvekili Prof. Dr. Beşir Atalay, Vali Murat Zorluoğlu’na yeni atandığı Van Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevleri dolayısıyla hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Milletvekili Atalay, Vali Zorluoğlu'nu ziyaret etti

Valilik bahçesinde Vali Zorluoğlu tarafından karşılanan eski bakan Prof. Dr. Atalay, daha sonra geçtiği valilik makamında Vali Zorluoğlu’na, valilik ve belediye başkan vekilliği görevlerinin Van’a, kendisine ve ailesine hayırlı olmasını diledi.
Ziyarette, Van’ın belli başlı sorunları ile geleceğe dönük önemli projeler genel hatlarıyla istişare edilirken, Milletvekili Atalay, kentin kalkınması adına hem hükümet nezdinde hem de bürokrasi anlamında Ankara’da gerekli girişimlerde bulunarak, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zorluoğlu’na ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini ifade etti.
Vali Murat Zorluoğlu ise, Ak Parti Van Milletvekili Prof. Dr. Beşir Atalay’ın nezaket ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, ilin idaresi ve kalkınmasına yönelik tüm çalışmalarda, kendisinin tecrübelerinden faydalanmaktan ve işbirlikçi yaklaşımlarından memnun olacaklarını söyledi. / Prestij Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2017, 09:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER