İlahi sanatçısı Ömer Karaoğlu, Vanlılarla buluştu

Van Büyükşehir Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında ilahi sanatçısı Ömer Karaoğlu'nu Vanlılarla buluşturdu.

İlahi sanatçısı Ömer Karaoğlu, Vanlılarla buluştu

Ramazan ayı münasebetiyle her akşam farklı konuklarla çeşitli kültürel etkinlikler düzenleyen Van Büyükşehir Belediyesi, bu kez ilahi sanatçısı Ömer Karaoğlu ile Vanlıları bir araya getirdi.
Bu kapsamda Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen ilahi programında ünlü sanatçı Ömer Karaoğlu sahne aldı. Üniversite kampüsünde bulunan kapalı spor salonunda düzenlenen ücretsiz konserde birbirinden güzel ilahileri seslendiren Karaoğlu, Vanlılara unutulmaz bir akşam yaşattı.
Yaklaşık 2 saat sahne alan Karaoğlu Van'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi ve Yüzüncü Yıl Üniversitesine teşekkür etti. Renkli geçen ilahi dinletisine Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Ali Özvan, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nuri Bekiroğlu, şube müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Öte yandan aynı saatlerde de Cumhuriyet Caddesi kent meydanında da yerel ilahi sanatçısı Ercan Ertekin sahne aldı. Büyükşehir Belediyesinin etkinliklerinin Ramazan ayı süresince devam edeceği aktarıldı. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 16:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER