Gürpınar'da stabilize yol çalışmaları

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından kırsal ve merkez mahalle yollarına yönelik stabilize yol yapım çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Gürpınar'da stabilize yol çalışmaları

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin bir çok noktasında sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının son durağının Parmakkapı Mahallesi olduğu kaydedildi.
Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı cadde ve sokaklarda gerekli çalışmaların yapılmasının ardından stabilize malzemesi dökülerek yolların çamurdan arındırıldığı ifade edildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam ettiğini kaydetti.
Vatandaşların ulaşım sıkıntılarının her geçen gün çözüme kavuştuğunu kaydeden Başkan Tanış, “İlçemiz genelinde yürüttüğümüz parke taşı, asfalt ve stabilize çalışmaları ile ilçemiz her geçen gün modern yollara kavuşuyor. Biliyoruz ki Gürpınarımız hizmetlerin en güzelini layık ve bizlerde bunun için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 13:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER