Gürpınar Belediyesi, araç filosuna 3 yeni araç ekledi

Gürpınar Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, geçtiğimiz yıl satın alınan 11 araca ek olarak bu yıl da yeni 3 adet aracın, araç filosuna eklenerek vatandaşların hizmetine sunulduğu kaydedildi.

Gürpınar Belediyesi,  araç filosuna 3 yeni araç ekledi

Gürpınar Belediyesi tarafından hizmete alınan 1 ekskavatör, 1 çöp kamyonu, 1 silaj makinasının tanıtım programına Gürpınar Kaymakamı Fatih Kayabaşı, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, İlçe Emniyet Amiri Ömer Uslu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Samet Ali Kılıçoğlu, AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Taha Güngör, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.
Gürpınar’ı daha da ileriye taşımak için yeni kaynaklar oluşturduklarını, bu kaynakları da yatırıma çevirdiklerini belirten Başkan Hayrullah Tanış, “Son olarak satın aldığımız 3 araç ile birlikte, göreve geldiğimiz günden bugüne toplam da 14 adet aracı ilçemize kazandırmış olduk.” dedi.
İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini üretmeye devam ettiklerini kaydeden Başkan Tanış, “Gürpınar ilçemiz 4 bin 132 kilometrekare ile Türkiye'nin en büyük ilçesi. Bu nedenle burada hizmet etmek o kadar kolay değil. Bizler de bu ilçeye layıkıyla hizmet edebilmek için geçtiğimiz yıl 11 aracı ilçemize kazandırdık. Bugün de 1 ekskavatör, 1 çöp kamyonu, 1 silaj makinasını ilçemize kazandırıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana 14 aracımızı ilçemize kazandırmış olduk. Araçların ilçemize kazandırılmasında öncelikle hükümetimize teşekkür ediyoruz. Hibe olarak ilçemize gönderilen 2 buçuk milyon lira değerinde olan Ekskavatör için Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e ve 1 buçuk milyon lira değerindeki çöp temizleme kamyonu için de Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyor, yeni aracımızın ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. / Prestij Haber Merkezi
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER