Edremit Belediyesi personelleri aşılandı

Van’ın Edremit Belediyesi personellerine, koronavirüse karşı ilk doz aşıları yapıldı.

Edremit Belediyesi personelleri aşılandı

Yerinde aşı uygulamasıyla birlikte, hem hizmet binasında hem de sahada görevli personelin gruplar halinde aşılanmaları başlandı.
Edremit Belediyesi ile Edremit İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile kurum personellerine yönelik aşılama çalışmaları başlatıldı. Sosyal Güvenlik Kurumuna kayıtlı tüm çalışanların aşı randevusunun açılması üzerine Edremit Belediyesi personelleri de aşı yaptırmaya başladı.
Edremit İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen sağlık ekibi, ek hizmet binası girişine kurulan stantta, gönüllü olarak koronavirüs aşısı olmak isteyen personelin aşı işlemlerini gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ve saha çalışanlarıyla başlayan aşılama çalışmalarının hizmet binası ile Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla devam edeceği bildirildi.

 

“AŞI KONUSUNDA İSTEKLİ OLUNMASINI RİCA EDİYORUM”

Türkiye'de başlayan aşı seferberliği kapsamında çok sayıda personelin aşı olacağını belirten Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, “Henüz aşı olmamış personelimizin aşı olmasıyla koronavirüs yayılımının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bugün belediyemizde çalışan işçi ve memur kardeşlerimiz aşılanmaya başladı. Normal hayata bir an önce dönmemiz için tüm vatandaşlarımızın aşı olma konusunda istekli olmalarını rica ediyorum. İlk günden bugüne kadar süreci başarı ile yürüten Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca başta olmak üzere belediyemize gelerek aşılama yapan ilçe sağlık müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 12:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER