Edremit Belediyesi'nin 2022 yılı bütçesi onaylandı

Van’ın Edremit Belediye Meclisi, yapılan ekim ayı olağan toplantısında, 2022 mali yılı bütçe tasarısını görüşerek karara bağlandı.

Edremit Belediyesi'nin 2022 yılı  bütçesi onaylandı

Edremit Belediyesi Meclisi, Meclis Başkanı Kerem Baynal, başkanlığında dördüncü birleşiminde bir çok gündem maddesini görüştü. Gündem maddelerinden bir çoğu karara bağlanırken, 2022 yılında uygulanacak tarife ücretleri ve harçlarla ilgili bütçe görüşmelerine geçildi. Grup sözcülerine verilen söz hakkının ardından 2022 mali yılı bütçesi oylamaya sunularak kabul edildi.

 

“EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Meclis oturumu sonrası açıklamalarda bulunan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, 2022 bütçesinin hayırlı olmasını diledi. Her mahalleye eşit hizmet götürmek için şehrin tüm paydaşlarıyla hiçbir ayrım gözetmeksizin istişarelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Say, “Söz verdiğimiz gibi 2022 yılı ve takip eden görev süremizde de bu şehre en iyi hizmeti vermek için çaba göstereceğiz. 2022 yılında da Edremit için yatırım ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Toplumun her kesimiyle görüşerek, onların problemlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çözüm yolları ürettik. Edremit’in turizme yönelik potansiyel ve değerlerini ön plana çıkararak, ekonomik gelişimini sağlayacak ve yaşanabilir alanları oluşturmayı sürdüreceğiz. Belediye Meclisince kabul edilen mali bütçemizin şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu anlamda bütçeyi onaylayan tüm meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 14:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER