Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli yatırımların yer aldığı toplu açılış törenine katılmak üzere yarın Van’a geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’a geliyor

Beşyol Meydanında düzenlenecek olan miting ve toplu açılış törenine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada halka hitap edecek.
Ziyaret öncesi AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, düzenlenen basın açıklamasında, halkı beşyol meydanına davet etti. AK Parti Van İl Binası önünde düzenlenen basın açıklamasına AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun yanı sıra AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, il ve ilçe teşkilat mensubu partililer katıldı.
Açıklamalarda bulunan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "AK Partinin kurulduğu günden bugüne ülkemize ve Van’ımıza yatırım yapmaktan, millete hizmet etmekten asla geri durmamıştır. Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Haziranda Van’da yapacağı toplu açılış programına tüm halkımız davetlidir." dedi.
Türkmenoğlu, "Cumhurbaşkanımız halkımızla buluşmak üzere 11 Haziran Cumartesi günü ilimize teşrif ederek, saat 15.00’de Beşyol Meydanı’nda düzenlenecek olan toplu açılış töreninde kadirşinas halkımıza seslenecektir. Her gün ülkemizde dünden daha bağlı, dünden daha güçlü millet buluşmalarına şahit oluyoruz. Van’da yaptığımız her mitingde Vanlılar katılımları ile rekor kırdı. 11 Haziran Cumartesi günü yine bir rekor katılım ile vatandaşlarımız tarihi bir anın paydaşı olacaklardır. Türkiye için, Van için hep birlikte dün olduğundan daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımızı karşılayarak dış güçlere, şer odaklara en büyük mesajı vereceğiz. İlimizin değişiminde, dönüşümünde büyük projelerin hayata geçmesinde destekleriyle pay sahibi olan tüm hemşerilerimizi bir kez daha Cumartesi günü Beşyol meydanına, Cumhurbaşkanımız ile bu muhteşem tarihi ana davet ediyorum. Katılım sağlayacak olan tüm hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Yapılan açıklamanın ardından partililer esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Haber: Mehmet Selim KURT
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, 15:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER