Çocuk evlerindeki öğrencilerle hem iftar hem sahur programı

Vali Mehmet Emin Bilmez'in eşi Meral Bilmez, Çocuk Evlerindeki öğrenciler ile hem iftarda hem de sahurda bir araya geldi.

Çocuk evlerindeki öğrencilerle hem iftar hem sahur programı

Meral Bilmez, Van Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Evleri bünyesindeki koruma ve bakım altındaki öğrencilerin iftarda sofralarına misafir oldu.
Çocuklarla yakından ilgilenen Meral Bilmez’e, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez'in eşi Bilgin Bekmez ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Afet Özkan da eşlik etti.

SAHUR PROGRAMI

Vali Mehmet Emin Bilmez'in eşi Meral Bilmez, Çocuk Evlerindeki öğrenciler ile sahurda da bir araya geldi.
Daha önce Vali Mehmet Emin Bilmez ve eşi Meral Bilmez ile iftar programında bir araya gelen yerli ve yabancı uyruklu koruma altındaki çocuklar, Meral Bilmez’i sahura davet etmişlerdi.
Gençlerin bu davetini geri çevirmeyen Meral Bilmez, çocukları sahurda ziyaret ederek sofralarına misafir oldu.
İki ayrı sahur programında Meral Bilmez’e,  İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez’in eşi Bilgin Bekmez ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Afet Özkan eşlik etti. Meral Bilmez'in çocuk evlerindeki öğrencileri ziyaretinin Ramazan ayı boyunca devam edeceği bildirildi. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2022, 16:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER