Berge: Bayram alış verişinizi yerel esnaftan yapın

Yaklaşan Ramazan bayramı nedeniyle çarşı pazarda bereketin arttığını söyleyen Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanı İsa Berge, Van halkından, bayram alışverişini, zorlu süreçlerden geçen yerel esnaflardan yapmasını istedi.

Berge: Bayram alış verişinizi yerel esnaftan yapın

“ESNAFIMIZIN YANINDA OLALIM”
“Gün, Van ekonomisine önemli katkılar sunan Van yerel esnafına destek günüdür.” diyen VAN ESOB Başkanı Berge, “Özellikle koronavirüs sürecinin tüm zorluklarına rağmen milletimize hizmet etmekten geri durmayan bir esnaf ve sanatkarımız var. Tüm sektörlerde hizmet veren esnaf ve sanatkarımız sorumluluğunun gereğini yerine getirmektedir. Milletimizden esnafımızın yanında olmasını istiyoruz.” dedi.   
VANESOB Başkanı Berge, “Bizler toplumsal değerlere önem veren ve her daim Van halkımızın yanında olan esnaf ve sanatkarlarız. Bayram alışverişimizi, taziyemizde ve düğünümüzde yanımızda olan, zor günlerin dostu esnafımızdan yapılması çağrısında bulunuyorum. Bereketiyle gelen Ramazan ayında olduğu gibi, milletimizin bayram alışverişinde de yerel esnafımızı tercih etmelerini istiyoruz.” şeklinde konuştu.
Başkan Berge, “Ramazan bayramının Van’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum. Tüm Van halkının bayramını kutluyorum.” dedi. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2022, 16:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER