Başkan Akman, Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Emin Bilmez’e, ilçeye yaptıkları asfalt çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Başkan Akman, Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti

Van Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Prestij Cadde’ kapsamında başlattığı yol genişletme ve yenileme çalışmalarıyla ele alınan birçok cadde ve sokak modern bir görünüme kavuşturuldu. Bu kapsamda Van Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlama çalışması tamamlanan Akköprü Mahallesi’nde bulunan Hıdrellez Caddesi’nde incelemelerde bulunan Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, caddenin genişliğinin 20 metre üzerinde olduğu için bakım ve onarımının Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını kaydetti.
İlçe halkının konforlu bir yolculuk yapmaları ve trafik güvenliğini üst seviyeye çıkarmak için mesai gözetmeksizin birçok kamu kurum ve kuruluşu ile koordineli çalıştıklarını dile getiren Başkan Akman, “Van’ın en kalabalık caddelerinden biri olan Hıdırellez Caddesi’nin asfaltlanması ilçe halkımızı ziyadesiyle memnun etmiştir. Bundan dolayı başta Van Valimiz ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Emin Bilmez olmak üzere Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet Fatih Çelikel, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Mucip Tapan ve emeği geçen tüm Van Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına ve ekibine teşekkür ederim” dedi. / Prestij Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2021, 14:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER