Bakan Yardımcısı Yavuz, Van'da incelemelerde bulundu

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, çeşitli programlara katılmak üzere dün geldiği Van'da, açılışa hazırlanan Fidanlık Parkı ve il kütüphanesi için düşünülen binayı da inceledi.

Bakan Yardımcısı Yavuz, Van'da incelemelerde bulundu

Bakan Yardımcısı Yavuz’u Van Ferit Melen Havalimanında Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Van Müze Müdürü Erol Uslu ve bazı kurum amirleri karşıladı.

Bakan Yardımcısı Yavuz, programı kapsamında Vali Mehmet Emin Bilmez ve beraberindekilerle Emin Paşa Mahallesinde açılışa hazırlanan Fidanlık Parkına geçerek incelemelerde bulundu.

Parkı gezerek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Yardımcısı Yavuz, planlanan projeler hakkında Vali Bilmez’den bilgi aldı.

Buradaki incelemelerin ardından Valiliğe geçen Bakan Yavuz, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Vali Mehmet Emin Bilmez’le makamında bir süre görüştü.

Valilik ziyareti ardından il kütüphanesi için düşünülen binayı da gezen Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, burada son çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. / Prestij Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2021, 13:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER