Van’da yeni bir iş yeri açıldı

Van’da ‘Üm-Er Auto Service (araç bakım servisi) ve Carflex Van (araç uygulama merkezi)’ isimli yeni bir iş yeri hizmete açıldı.

Van’da yeni bir iş yeri açıldı

Ümit Erez, Murat Güney ve Arif Uzunbaz’ın ortak girişimi ile Tuşba İlçesi Akköprü Mahallesi Hıdırellez Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan iş yerinin açılışına Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel ve davetliler katıldı. İş yeri açılışı, kurdela kesimi ile gerçekleştirildi.
İlk etapta 8 kişiye istihdam olanağı sağlayan Üm-Er Auto Service ve Carflex Van, bakım onarım merkezi olarak hizmet sunacak. DSG Şanzıman Servisi, yağ değişimi, triger değişimi, motor revizyon, şanzıman revizyon gibi hizmetler de sunacak olan serviste, cihaz ile arıza tespiti de yapılacak.
DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray ve BİK Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, açılışına katıldıkları iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
İş yeri ortaklarından Ümit Erez, kalifiye elemanlarla kaliteli bir hizmet sunmak için yola çıktıklarını söyledi. / Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER