SMMM Odası'ndan seminer

Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri Odası (SMMMO) tarafından “7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu” ile ilgili oda binasında üyelere seminer verildi.

SMMM Odası'ndan seminer

Odalar iş merkezinde bulunan SMMM Odasında düzenlenen seminerde kısa bir konuşma yapan Oda Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin, Van’da verilmeyen beyanname sayısının 226 bin dolaylarında olduğunu ve bunun toplam maliyetinin 220 milyona denk geldiğini söyledi.
Verdikleri çabanın sonuç verdiğini kaydeden Şahin, zorlu bir süreçten geçildiğini kaydetti.
Başkan Şahin şunları söyledi; “Verilmeyen beyannamelere ilişkin biz çağrıda bulunurken, 28 bine yakın bir beyanname listesi gelmişti. Ancak öyle değilmiş; Meğerse biz Gelir İdaresi Başkanlığı ile yaptığımız en son görüşmede ilimizde verilmeyen beyanname sayısı 226 bin civarındaydı. Bunun da kentimize yaklaşık olarak maliyeti 220 milyon demekti. Tabi çabalarımızla biz bunu sonuçlandırdık. Ben buradan yine sizin huzurunuzdan emeği geçen arkadaşlarıma ve siyasi partilere teşekkür ediyorum.”
Daha sonra TÜRMOB Eğitmeni Nedim Boz tarafından katılımcılara, ‘7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu’ konulu seminer verildi. Haber: M.Selim Kurt

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 16:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4