Tuşba'da 'kitap kafe' açıldı

Tuşba Belediyesi, tüm hizmetlerin ücretsiz olacağını duyurduğu ‘Kitap Kafe’ açtı.

Tuşba'da 'kitap kafe' açıldı

Tuşba Belediyesi, okuyan, okuduğunu anlayan ve araştıran bir neslin yetişmesine öncülük etmek amacıyla Tuşba Toplum Yaşam Merkezi’nde çocuk ve yetişkinlerin yanı sıra her yaşta insanın faydalanabileceği, internet erişimi olan, sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği ‘Kitap Kafe’nin açılışını gerçekleştirdiğini duyurdu.
Düzenlenen bir törenle Belediye Başkanı Salih Akman tarafından açılışı gerçekleştirilen, ‘Kitap Kafe’de ikramlar dahil tüm hizmetlerin ücretsiz olacağı kaydedildi. Vatandaşların temiz bir ortamda güzel vakit geçirebilmeleri için ‘Kitap Kafe’yi açtıklarını dile getiren Başkan Akman, özellikle gençleri okumaya yönlendirmek ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutulmaları için önemli bir hizmet olduğunu söyledi.
Tuşba Toplum Yaşam Merkezimizde 100 metrekare kapalı alana sahip olan Kitap Kafe’nin haftanın 7 günü açık olacağını da dile getiren Başkan Akman, “Hizmete açtığımız ‘Kitap Kafe’de ikramlar dahil tüm hizmetler ücretsiz olarak verilecek. İsteyen gençlerimiz satranç gibi zeka oyunların da oynayarak daha güzel vakit geçirebilirler” dedi. / Prestij Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4