Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 13:42
 
Tuşba Belediyesi'nden değerlendirme toplantısı
Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, 2019 yılında yapılan yatırım ve çalışmalar ile 2020 yılı hedeflerinin ele alındığı ‘Birim Müdürleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
Tuşba Belediyesi'nden değerlendirme toplantısı

Belediye Başkanı Salih Akman Başkanlığı’nda Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. İnsani değer ve vasıfları koruyarak hizmet ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini belirten Başkan Akman, özveriyle hizmet üreten, fedakar ve vefakar personele çalışmalarından ötürü teşekkür ettiğini söyledi. Tuşba Belediyesi’nin her çalışanın insana sevgiyle yaklaşan, kanunlar ve mevzuat çerçevesinde görev yapan kişilerden oluştuğunu dile getiren Başkan Akman, “Göreve başladığımız günden itibaren büyük şevk ve azimle hep birlikte çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yol aldıkça hizmetlerimiz oturmaktadır” dedi.

 

BAŞKAN AKMAN, ‘KURUMLARIMIZ İLE ORTAK HAREKET ETTİK’

Bu güne kadar tüm kurumlar ile işbirliği içerisinde hareket ettiklerini belirten Başkan Akman, “Başta Valimiz Mehmet Emin Bilmez ve Kaymakamımız Meral Uçar Arpa olmak üzere valilik, kaymakamlık makamları ve diğer tüm kurumlarımızla birlikte ortak çalışmalar yürüttük. Tüm bunların neticesinde Van'ımız ve Tuşba'mız kazandı. Hiç bir kurumla farklı görüşlere düşerek ayrım gözetmedik. Olası bir sorunda anında bir araya geldik ve anında sorunlara çözüm ürettik” şeklinde konuştu. 

/ Prestij Haber Merkezi

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Tuşba, Belediyesi'nden, değerlendirme, toplantısı,
Haber Yazılımı