Haber Detayı
30 Haziran 2021 - Çarşamba 12:56
 
Genel Sekreter Çelikel, Hıdırellez Caddesi ve otogarı gezdi
Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, yeni asfaltlanan Hıdırellez Caddesi ve açılışa hazırlanan şehirlerarası otobüs terminalini gezdi.
SİYASET Haberi
Genel Sekreter Çelikel,  Hıdırellez Caddesi  ve otogarı gezdi

Büyükşehir Belediyesi, kentteki yol çalışmaları ve diğer alanlardaki yatırımlarını tamamlayarak, vatandaşların hizmetine açıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta asfalt sökümü yapılarak yeniden asfaltlanan Hıdırellez Caddesi trafiğe yeniden açıldı. Caddeyi Gezen Genel Sekreter Mehmet Fatih Çelikel, beraberinde Genel Sekreter Yardımcıları Prof. Dr. Mucip Tapan ve Doç. Dr. Ali Özvan ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 
Hıdırellez Caddesi- Otogar Bağlantı yollarını da gezen Genel Sekreter Mehmet Fatih Çelikel ve beraberindekiler daha sonra Şehirlerarası Otobüs Terminaline geçti. Burada yapımı tamamlanan sosyal tesis binasını ve diğer eklentileri gezen Çelikel, tesisin biran önce hizmete açılması talimatını verdi. 
Bir süre otogarı gezerek, esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Genel Sekreter Çelikel daha sonra buradan ayrıldı. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Genel, Sekreter, Çelikel,, , Hıdırellez, Caddesi, , ve, otogarı, gezdi,
Haber Yazılımı