Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 17:28
 
Destek Hizmetleri Başkanı Tüfekçioğlu, görevinden ayrıldı
Van İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, görevinden ayrıldığını duyurdu.
SAĞLIK Haberi
Destek Hizmetleri Başkanı Tüfekçioğlu, görevinden ayrıldı

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Tüfekçioğlu; "2 yılı aşkın süredir yürütmekte olduğum Destek Hizmetleri Başkanlığı görevimden, ailemin il dışında ikamet etmesi sebebiyle ayrılmak zorunda kaldığımı belirtmek isterim. Görev sürem boyunca tüm sağlık personelimizle beraber Van’da sağlık hizmetini örnek bir konuma getirmeye çalıştık, bölge ili olarak ilimizde de oldukça önemli iyileşmeler oldu. Sağlık alt yapımız ve insan kaynağı açısından oldukça iyi bir duruma geldik. Burada Sağlık Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na ve çalışama arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu ise yaptığı açıklamada; "Öncelikle Destek Hizmetleri Başkanımız Ahmet Tüfekçioğlu’na, yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Ekip çalışması ile ilimizde de oldukça önemli iyileşmeler oldu. Sağlık alt yapımız ve insan kaynağı açısından oldukça iyi bir duruma geldik, getirmeye de çalışmaktayız. Tabi tüm bu çalışmalarımızı yaparken önceliğimiz halkımıza hak ettiği hizmeti sunabilmek oldu. Makamlar gelip geçicidir. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına birlikte mesai harcadığımız çalışma arkadaşlarımız ile elimizden gelen tüm imkanları devletin makamında milletimiz için harcamayı helal bildik. Sağlık alanında daha da gelişim gösterebilmesi için ilimizin bütün dinamikleriyle ortak hareket ederek, Sağlık Bakanlığımızın yatırımları ve yeni açılacak tesislerin, insan gücü planlamalarını yasal prosedür ve mevzuatlara uygun ve aktif olarak doğru zamanda doğru şekilde planlamak suretiyle hem personel memnuniyeti hem de hasta memnuniyetini yerine getirmeye büyük özen göstermekteyiz" ifadelerini kullandı.
Ahmet Tüfekçioğlu’na yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür belgesi ve plaket takdim eden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Sünnetçioğlu, bundan sonraki görevinde başarılar diledi. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Destek, Hizmetleri, Başkanı, Tüfekçioğlu,, görevinden, ayrıldı, ,
Haber Yazılımı